Bordo i biel. Trzy kolory, które rządzą w moim domu.

Bordo, czerwień i biel. Dwa kolory, które rządzą w moim domu. W ślad za nimi idą kolejne. Biel, róż, fiolet, żółć i ciapek, to te ostro walczą o kolejne miejsca w rankingu.

Przyszedł grudzień, który przywitał mnie pięknymi kwiatami. Miło jest patrzeć na pąki, które budzą się do życia, a za oknem szaro i mroźno. Jednak zima służy moim storczykom. Co roku niczym grudnik kwitną, może chłodne powietrze tak na nie działa.

Czekam jeszcze na niespodziankę. Pamiętacie storczyka z naruszonym stożkiem? Wypuścił pęd, jest on zdecydowani cieńszy i krótszy niż pozostałe, ale pełen pąków. Do kompletu brakuje mi jeszcze pomarańczu, który nadal ciągnie w górę. Zdecydowanie  przerośnie wszystkie storczyki nie tylko pędem, ale i wielkością kwiatów.

Aaa!!! Zapomniałabym o żółtym odcieniu, oczywiście jest w pąkach. O niego dbam szczególnie, gdyż jest prezentem, od mojego trzyletniego synka

A jak Wasze storczyki … kwitną?

 

DSC_5499 DSC_5486 DSC_5506 DSC_5503

 

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.