Gdzie kupić storczyki

Storczyki cieszą się dużym zainteresowaniem. Phalaenopsis można kupić w każdym sklepie ogrodniczym, kwiaciarni a ostatnio nawet w dyskontach a ich ceny są bardzo zróżnicowane.

Zawsze się zastanawiam gdzie kupić by było jak najtaniej. W phalaenopsisy zazwyczaj zaopatruję się w Castoramie, gdyż jest najbliżej mojego domu.  Dlatego chciałabym się Was zapytać, gdzie kupujecie swoje storczyki i w jakich cenach. Zastanawiam się zawsze, czy aby nie przepłaciłam 🙂

A sklepy internetowe?

Internetowo kupiłam tylko kilka storczyków. Byłam zaskoczona jakością rośli. Dlaczego? Ciężko jest się zdecydować na orchidedę, której nie można dokładnie obejrzeć, dotknąć, sprawdzić korzeni. Jednak mam sklep, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Kupujecie stacjonarnie czy internetowo?

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.