Kolejne pąki kwitnącego już storczyka

Kolejne pąki kwitnącego już storczyka są niewątpliwie ciekawym widokiem, który jest dla mnie nowym doświadczeniem. Zawsze staram się by moim storczykom nie brakowała odpowiedniego oświetlenia, podlewania czy nawożenia.

Kiedy zauważyłam kolejne paki kwitnącego już storczyka, uświadomiłam sobie, że zapewniam im bardzo dobre warunki rozwoju.

Bez wątpienia taka sytuacja  mobilizuje mnie do działania i kupowania kolejnych orchidei. Upodobałam sobie storczyki, które są w nie najlepszej formie. Można je kupić w sklepach po naprawdę okazyjnych cenach.

Wyprzedaże, „mój” sposób na nowego storczyka

Tak właśnie było z moim białym storczykiem, który nie zamierza się poddać. Kwitnie bez przerwy od czerwca i jak widzę nie zamierza się poddać.   Zaskakujące jest jak orchidea potrafi przedłużać kwitnienie. Prawda ?

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.