Kwietniowa galeria storczyków

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty. Słowa tej piosenki chodzą za mną od dłuższego czasu, a to dzięki kwiatom, które kwitną w domu. Choć za oknem, powolutku wszystko budzi się do życia, u mnie wiosna w pełni 🙂

Czas na nową porcję kwiatów. Dawno nic nie wstawiałam, a było i jest się czym chwalić. Z całej gamy kolorów zdecydowanie pomarańcz i żółć grają pierwsze skrzypce.

Kochani zapraszam do wspólnego tworzenia galerii. Bardzo bym chciała umieścić tu Wasze storczyki by długo cieszyły nasze oczy. Muszę przyznać, że nie ma piękniejszych kwiatów

Zachęcam wszystkich hobbystów do przesyłania zdjęć. Każdy będzie mógł mieć swoje miejsce na blogu, by pochwalić się swoimi storczykami. Zapraszam !!!

Dzielcie się, komentujcie i chwalcie nasze storczyki 🙂

 

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.