Storczyk w obiektywie – Galeria 2

Druga galeria niczym nie odbiega od pierwszej. Mój synek w Dniu Matki, patrząc na kwiatki powiedział „Storczyki są SUUUUPER” 🙂 Dziękuję za wszystkie nadesłane zdjęcia. Nie przypuszczałam, że otrzymam od Was ponad 100 prześlicznych storczyków. Jesteście cudowni, a Wasze kwiaty… nawet nie wiem co napisać, brak mi słów.

To już druga galeria naszych storczyków. Myślę, że spokojnie uda nam się stworzyć trzecią. Prosiliście mnie w wiadomościach o przedłużenie możliwości przesyłania zdjęć.

Zdjęcia można przesyłać do środy 1 czerwca!

Jak Wam się podoba dzisiejsza galeria. Śliczna prawda 🙂  Każdy storczyk jest inny, niby podobny, ale inny. Cieszę się, że tak Nas dużo 🙂 Myślę, że jesteśmy już uzależnieni od storczyków.

Drogie Mamy, jakie kwiatki otrzymałyście na Dzień Matki?

W centrach ogrodniczych rozpoczęły się wyprzedaże 🙂  można upolować coś naprawdę cudownego za niewielkie pieniążki. Powiem Wam w tajemnicy, że się wybieram i mam zamiar powiększyć swoją niewielką kolekcję, o kilka bidulków, których nikt nie ma ochoty przygarnąć 🙂

 

 

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.