Zestaw do storczyków Agrecol

Zestaw do storczyków Agrecol, który zawiera niezbędne produkty do pielęgnacji storczyków jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób uprawiających te niezwykle kwiaty.

Zastanówmy się,  dlaczego akurat ten zestaw jest dobry ? Odpowiedź jest prosta, zestaw łączy w sobie produkty, które odżywiają i nawożą nasze storczyki, jak również stanowią podstawę odpowiedniej pielęgnacji. A to dla nas jest najważniejsze. Dlatego warto się zastanowić przy wyborze środków dla naszych orchidei. Ja sprawdziłam je na swoich storczykach i jestem zadowolona z ich działania, myślę, że moje kwiaty również. 

W skład zestawu wchodzi:

agrecol_zestaw_promocyjny
  • Nawóz do storczyków w żelu
  • Pałeczki nawozowe
  • Preparat do pielęgnacji storczyków
  • Chusteczki do pielęgnacji liści storczyków

Roztwór nawozu Agrecol, jest bogaty w mikroskładniki pokarmowe, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu storczyków. Doskonale sprawdza się przy orchideach, uprawianych w podłożu z kory sosnowej, gdyż zawiera procentowo większą dawkę azotu, który jest niezbędny do prawidłowego wzrostu liści i łodyg. Nadaje im również soczyście zielonego koloru.

Preparat do pielęgnacji storczyków w sprayu, nie tylko odżywia liście ale zapewnia im odpowiednie nawilżenie, stwarzając optymalne warunki dla wzrostu i kwitnienia storczyków.  Dzięki niej liście moich orchidei są twarde, bez plam i osadu z kurzu.

Chusteczki do pielęgnacji liści, delikatnie czyszczą i pielęgnują liście storczyków. Dbają o odpowiednie nawilżenie  jak również ograniczają osadzanie się kurzu na liściach. Podczas podlewania na listkach moich storczyków często powstają zacieki od wody, dzięki chusteczkom mogę spokojnie przetrzeć liście likwidując wszelkiego rodzaju plamy.

Pałeczki nawozowe , które używam przy kilku storczykach idealnie dbają o korzenie jak również o kondycje całej rośliny.

Uważam, że zestaw zawiera niezbędne produkty, które pomogą utrzymać nasze storczyki w dobrej formie. Dbają o korzenie, liście, jak również wzmacniają kwitnienie moich storczyków,u których kwiaty utrzymują się  już trzeci miesiąc 🙂

Zestaw można obejrzeć na stronie producenta 

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.