Współpraca

Blog istnieje od października 2013 roku, stale zwiększa się liczba jego stałych i aktywnych czytelników. Powiem Wam w tajemnicy, że nie przypuszczałam, że tak będzie wyglądała przyszłość bloga. Co więcej, nie przypuszczałam, że dzięki moim poradom wiele orchidei otrzyma szansę na lepsze życie.

Blog posiada ciągle rosnącą grupę Czytelników zainteresowanych uprawą i pielęgnacją storczyków, subskrybujących jego kanał RSS a także ponad 13 tyś. Fanów w serwisie Facebook. Istnieje również na Twitterze, gdzie liczba obserwujących stale rośnie, co mnie niezmiernie cieszy. Szczerze, to mnie troszkę zaskoczyło. Nie przypuszczałam, że mogę stworzyć aktywną społeczność, która będzie radzić, wspierać i darzyć się wielką sympatią. Zasięg moich wpisów z dnia na dzień jest coraz większy, niektóre wpisy są udostępniane jak ciepłe bułeczki w sobotni poranek.

Od kilku miesięcy na blogu dostępny jest mój poradnik w formie E-booka, który cieszy się dużą popularnością wśród czytelników. Już niedługo dłuższe i bardziej urozmaicone wydanie 🙂

Część bloga stanowią pytania czytelników, które umieściłam w Klinice Storczyka. To taka przychodnia dla orchidei czynna 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Pytań jest sporo, co świadczy o dużym zaangażowaniu czytelników, więc jeżeli masz pytanie to zapraszam do kontaktu. Zawsze chętnie służę pomocą.

Mój Storczyk jest blogiem florystycznym, dlatego chętnie podejmę współpracę z firmami, które działają w podobnej branży.

Możliwe formy współpracy:
  • banery reklamowe
  • reklama produktów związanych z tematyką mojego bloga
  • artykuły sponsorowane
  • konkursy
  • polecanie stron tematycznych na Facebooku
 

PRZYKŁADOWE MARKI, KTÓRE ZAGOŚCIŁY NA BLOGU:

                            

             

LISTA ODSŁON Z OSTATNICH DWÓCH MIESIĘCY

 

 Kamila

kjacak@mojstorczyk.pl

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter