Wesołych Świąt!!!

Wesołych świąt. Kochani z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym Wam życzyć zdrowia, miłości, szczęścia oraz parapetów obfitujących w piękne kwiaty.

Co roku grudzień jest dla mnie łaskawy. Kwiaty kwitną i cieszą się dobrą kondycją, mimo suchego powietrza dzielnie wypuszczają nowe kwiaty i pędy. Dlatego pełna optymizmu kupuję nowe 😉 Nie mogę oprzeć się pokusie, szczególnie, gdy po przerwie świątecznej zawsze są takie promocje w centrach ogrodniczych. Nic tylko powiększać kolekcję.

Wesołych Świąt!!!

Tak kwitniemy przed świętami 🙂 W tym miesiącu moje parapety są pełne pięknych kwiatów, które pięknie i świątecznie zdobią moje mieszkanie.Mikołaj się postarał

Oto kilka zdjęć grudniowego kwitnienia. Jestem z nich bardzo dumna. Wszyscy zaproszeni na Wigilię goście, nie mogli od nich oderwać wzroku. W sumie trudno się dziwić 😉 są piękne.

17 18 23 24 28 29 słóńce słonko ciapek

 

[contact-form-7 id="3866" title="Newsletter"]


Kamila
About Kamila 256 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.
  • Magda Jasek

    Ja również życzę Pani dużo zdrowia i zdecydowanie więcej pięknych kwiatów 🙂