Wesołych Świąt!!!

Wesołych świąt. Kochani z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym Wam życzyć zdrowia, miłości, szczęścia oraz parapetów obfitujących w piękne kwiaty.

Co roku grudzień jest dla mnie łaskawy. Kwiaty kwitną i cieszą się dobrą kondycją, mimo suchego powietrza dzielnie wypuszczają nowe kwiaty i pędy. Dlatego pełna optymizmu kupuję nowe 😉 Nie mogę oprzeć się pokusie, szczególnie, gdy po przerwie świątecznej zawsze są takie promocje w centrach ogrodniczych. Nic tylko powiększać kolekcję.

Wesołych Świąt!!!

Tak kwitniemy przed świętami 🙂 W tym miesiącu moje parapety są pełne pięknych kwiatów, które pięknie i świątecznie zdobią moje mieszkanie.Mikołaj się postarał

Oto kilka zdjęć grudniowego kwitnienia. Jestem z nich bardzo dumna. Wszyscy zaproszeni na Wigilię goście, nie mogli od nich oderwać wzroku. W sumie trudno się dziwić 😉 są piękne.

17 18 23 24 28 29 słóńce słonko ciapek

 

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.