Już jest 1000 użytkowników !!! Mój Storczyk na YouTube

Przygoda z @my.orchid na YouTube rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Jak już wiecie jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Z tygodnia na tydzień ich liczba wzrosła i trwa do dziś. Choć nie jestem ekspertem, chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami na kanale YouTube

Jest mi niezmiernie miło, że Nasza społeczność osiągnęła już liczbę 1000 użytkowników. Jestem wdzięczna za takie przyjęcie. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się osiągnięcia takiej liczby w tak krótkim czasie 🙂 To Wasza zasługa i jestem Wam bardzo wdzięczna. Staram się nagrywać dla Was treści, które sama chciałabym oglądać. Mam nadzieję, że Wam się spodoba mój kontent.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.