Pałeczki nawozowe

Pałeczki nawozowe. Będąc ostatnio w sklepie ogrodniczym zastanawiałam się nad środkiem do nawożenia storczyków. Gama produktów jest duża. Ja jednak zdecydowałam się na firmę Agrecol, z produktów której już korzystam. Pałeczki nawozowe o przedłużonym działaniu wspomagają rozrost rośliny i wzmacniają kwitnienie.

Sposób użycia

Aplikuje się je bezpośrednio do doniczki jedną bądź więcej sztuk, w zależności od wielkości storczyka, a dokładniej od wielkości jego doniczki.

Osobiście swoim storczykom zaaplikowałam po dwie pałeczki nawozowe na 3 miesiące, po upływie tego okresu zaaplikuje kolejne. Pałeczki nawozowe zawierają dużo makro i mikroskładników pokarmowych, które są odpowiednio dobrane do potrzeb tych kwiatów.

Jest kilka możliwości nawożenia, są również odżywki w sprayu i płynie. Przed użyciem należy zapoznać się z dawkowaniem znajdującym się na opakowaniu.

Pałeczki nawozowe

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.