Klipsy do mini storczyków

Klipsy do storczyków

Storczyki podczas kwitnienia potrzebuję odpowiedniego zabezpieczenia, które jednocześnie wzmocnią nadwyrężony pęd kwiatowy przed złamaniem, jak również dodadzą mu uroku. Choć storczyk jest piękny sam w sobie i nie potrzebuje dodatków mam dla Was mały prezent. Chcesz?

Klipsy są dodatkiem, który doskonale sprawdza się podczas kwitnienia storczyka. Przypinamy nasz pęd i jesteśmy pewni, że nasz storczyk nie złamie się pod ciężarem kwiatów. Jest również doskonalą ozdobą.

Przygotowałam kilka zestawów klipsów, które chciałabym Wam podarować

Klipsy są małe, idealnie nadają się do mini storczyków.  Ozdoby, którymi chcę się podzielić są w dwóch rodzajach. Pierwszy zestaw jest w kształcie kwiatków, drugi  to żabki.

Przygotowałam 15 zestawów. Chętne osoby proszę o zgłaszanie się w komentarzach pod wpisem 🙂 Pierwsza 15 otrzyma wybrane klipsy.

Podpórki do storczyków

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Newsletter

  


Kamila
About Kamila 269 Articles
Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu. Jeden niepozorny storczyk wywrócił moje parapety do góry nogami. Zanim dobrze się poznaliśmy, prowadziliśmy nieustanną walkę o przetrwanie. Po wielu miesiącach moje orchidee odetchnęły z ulgą. Tak, tyle trwało zanim się dobrze poznaliśmy. Swoje spostrzeżenia, notatki, uwagi zawarłam na stronach tego bloga, który stał się moją storczykową instrukcją obsługi.